O mé cestě k laskavé výuce angličtiny

Angličtinu jsem se začala učit v roce 1987 v kroužku v 5.třídě. Povinně pak až na střední škole. Protože jsem měla 13 hodin angličtiny týdně, měla jsem možnost seznámit se s různými přístupy učitelů k výuce jazyka. Na základě toho si pak jako vystudovaná učitelka angličtiny volím svůj styl výuky - laskavě, vlídně, postupně. Ať je hezky... 

Vlídná Markéta Straková :)

PROČ učím angličtinu

Baví mě pracovat s lidmi vlídným a laskavým přístupem. Věřím, že vlídnost a laskavost jsou důležitým klíčem pro zdravý a smysluplný růst všeho dobrého, tedy i osvojování si nového jazyka.

JAK učím angličtinu

Pomalu a postupně. Ovšem lze i zrychlit:-) Pokud se začíná od začátku, více se píše. Později je to hlavně o konverzaci a poslechu. Používám knížky a lze se učit i bez nich. Vše je na domluvě.... :-)

Hodiny angličtiny s Markétou jsou pro mne moc příjemné a taky přínosné. Markéta se vždy snaží hodinu přizpůsobit mým požadavkům a potřebám a při tom je hodina pestrá a zábavná. Každá hodina mně přinese něco nového a na konverzaci se vždy těším a věřím, že je vzájemně obohacující. Tato forma výuky mě fakt baví!
Jana Vykoukalová

Pojďte se naučit anglicky!

Vlídný a laskavý přístup oceňují nejen děti, ale i dospělí.
Hodina je uzpůsobená na míru požadavkům a potřebám každého studenta.

Jak učím Kontakt